Osiedle Wilanowskie we Wrocławiu
Użytkownik:
Hasło:

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

Rozreklamowanie forum
doradca
Miasto bud. E
Witajcie,

Cieszę się, że na forum rejestruje się coraz więcej użytkowników. Jedyną formą reklamy były moje wpisy na forum gazata.pl. Cały czas po głowie chodzi mi zrobienie reklamy na kartce A5 i poprzyklejanie przy wejściach do klatek w budynkach A i B. Niestety mieszkam po drugiej stronie Wrocławia i nie mam czasu tam podjechać to zrobić. Może jest ktoś, kto się tego podejmie? Bo chyba to forum jest dobrym pomysłem, a w przyszłości będzie cennym środkiem komunikacji pomiędzy nami, sąsiadami Nie wiem też jak zrobić, żeby po wpisaniu w google frazy "osiedle wilanowskie" gdzieś tam w wynikach wyszukiwania odszukało adres tego forum. Ma ktoś jakiś pomysł? Może jeszcze jakieś propozycje rozreklamowania forum?
pozdrawiam
Jarek

Wysłano: 2008/7/19 12:44
Wybierz operację Operacje

Re: Rozreklamowanie forum
VIP
Miasto Wrocław
Witaj Jarku ,
myślę że Twoj pomysł jest dobry , natomiast uważam , że to zdecydowanie może być za mało nie pozyska się w ten sposób nowych nabywców mieszkań tylko już tych co nabyli , a sytuacja wyglada obecnie tak , ze bud A I B nie maja z nami nic wspołnego , tylko ich mieszkancy beda naszymi sasiadami , natomiast sprawami organizacyjnymi , administracyjnymi itp . juz sie ani z nimi nie wymienimy ani nie podzielimy , bud A i B to społdzielnia , pozostalą czesc budynkow bedzie zarządzac wspolnota , ktora sami sobie stworzymy . Myslałam ze moze udało by sie cos ustalic z deweloperem , moze niech na stronie swojej cos wspomni o forum ...., albo cos w siedzibie niech wywiesza ..... moze ktos ma jeszcze jakies pomysly . ????

Pozdrawiam

Wysłano: 2008/7/21 9:18

doradca
Miasto Bud. E
Zgadzam się Z fifi.
Pani Zosia powinna zamieścić taką informację na stronie

Wysłano: 2008/7/21 12:55

doradca
Miasto Bud. E
A tak wogóle to czy budynkowi E i F będzie na bank przydzielona nazwa ulicy Zatroska, czy ktoś już ma wiedzę na temat numeracji bram i mieszkań ?

Wysłano: 2008/7/21 13:50

VIP
Miasto Wrocław
Podobno ma byc Zatorska .... ale czy bedzie

Wysłano: 2008/7/21 15:46

doradca
Miasto bud. E
Też słyszałem, że Zatorska, ale numeracji jeszcze nie ma. Co do reklamy forum u dewelopera, myślałem o tym, tylko będzie trochę słabo jak ktoś 'pojedzie' tu po WD, a oni będą nas reklamować u siebie w siedzibie...

Wysłano: 2008/7/21 22:40

VIP
Miasto Wrocław
Lepiej żeby ktos napisal tu co mysli niz robil im awantury przez telefon czy na miejscu byc moze przy innych klientach , to chyba dla nich lepsze rozwiazanie , poza tym wiele spraw mozemy rozwiazac na forum sami , a nie dzwonic z kazdym zapyatniem czy problemm do WD , to dla nich tez lepsze rozwiazanie ..... chociaz nie sa to argumenty za.... warto zaproponowac nie mamy nic do stracenia , ewentualnie mozemy zyskac niezla reklamę szczerze mowiac innego pomyslu nie mam . Jak WD sie nie zgodzi na umieszczenie reklamy u nich , bo to nie ma watpliwosci moze odstraszac klientow , moze zgodza sie po podpisaniu umowy juz z klientem zareklamowac forum i zaprosza do grona sasiadow

Wysłano: 2008/7/22 15:59

Odpowiedź: Rozreklamowanie forum
Moderator
Miasto Wrocław
Hej Jarek. Obserwuj wyniki wyszukiwania w google dla "osiedle wilanowskie". Trochę nad tym popracowałem i pniemy sie w górę z wilanowskie.pl. Jestem pewien, że docelowo 1 miejsce mamy jak w banku.

Wysłano: 2008/12/21 19:58

Moderator
Miasto Wrocław
Co do przyszłego zarządzania to się zgadzam z fifi, najpewniej utworzymy wspólnotę, lecz do tego czasu jesteśmy skazani na WD ... a jak współpraca z nimi wygladała przy budowie budynków A i B to chyba każdy z nas już wie. Jak nie, to poczytajcie: SM Wrocławski Dom - mieszkania na Zatorskiej

Musimy zachować czujność i jak najlepiej informować się o istotnych kwestiach - dzięki naszej stronie będzie o to łatwiej :)

Wysłano: 2008/12/21 20:05

Jak przekonać sąsiadów z budynków A i B?
Webmaster
Witam,

Od 2 miesięcy staram się na bieżąco aktualizować forum "z życia osiedla". Umieszczam tam wątki z dyskusji prowadzonej na forum gazeta.pl
Jest to w pewnym sensie duplikowanie informacji, ale ze wzgledu na ich przydatnośc uważam, że warto na naszej stronie je umieszczać (kopiować).

Zwracam się do was z pytaniem, jak zachęcić uczestników dyskusji na gazeta.pl do przeniesienia się na nasze forum? Macie jakieś pomysły? Może jak kilkanaście osób z wilanowskie.pl zaprosi dyskutantów wątku *SM Wrocławski Dom - mieszkania na Zatorskiej* do przeniesienia dyskusji na nasze forum to odniesie to oczekiwany skutek. Proszę i radę i pomoc.

Wysłano: 2009/2/21 22:26

Możesz przeglądać wątki.