Osiedle Wilanowskie we Wrocławiu
Użytkownik:
Hasło:

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

Gdzie kupujecie ciuchy?
czasem coś napiszę
Witajcie. Może wymienimy się godnymi uwagi miejscami gdzie robimy zakupy? Z korzyścią dla wszystkich i wątek będzie mógłby być w dowolnym momencie rozwijany. Ja jak na razie poszukuję dla siebie jakichś wygodnych i solidnych butów i mimo, że spory wybór jest w internecie (i korzystne ceny) to jednak wolałbym kupić coś stacjonarnie. Mam tego pecha, że moja noga jest "niewymiarowa" i muszę się porządnie nachodzić, by trafić na wygodny model. Generalnie szukam czegoś na pluchę, możecie polecić jakiś sklep? Ja od siebie mogę dodać, że odkryłem hurtownię obuwia, tutaj namiar: http://larado.pl/hurtownia-obuwia/ Ceny bardzo interesujące, ale jak napisałem powyżej, sam muszę kupić gdzieś na miejscu, co nie zmienia faktu, że dla osób ze "standardową" nogą to może być sposób by zaoszczędzić parę groszy.

Wysłano: 2016/2/13 22:02
Wybierz operację Operacje

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
czasem coś napiszę
Ja nie kupuję w sieci, a przynajmniej nie robiłem tego do tej pory. Teraz zamierzam zamówić sobie któreś z tych butów wizytowych: http://www.kazar.com/pl/sklep/mezczyzna/buty/polbuty-wizytowe bo mam niedługo nieplanowaną wcześniej uroczystość rodzinną, a niestety nie czasu mi jak zawsze brakuje. Bardzo liczę na to że to będzie pierwszy raz i od razu trafiony, zarówno z modelem butów, długością wkładki jak i z samym sklepem, ale patrząc na precyzję z jaką są wykonane te buty i jakość materiałów jestem raczej spokojny.

Wysłano: 2016/7/16 21:43

czasem coś napiszę
hej;d

Wysłano: 2016/7/29 11:30

czasem coś napiszę
hej hej

Wysłano: 2016/8/27 13:12